| iulygku1 a întrebat:

Salut, aș dori sa stiu și eu, dacă am făcut testul de droguri și poliția le-a trimis la București, cam in cât timp ar trebui sa îmi vină rezultatele, Mulțumesc ????

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai era unul pe aici are a pus intrebarea asta, ca nici dupa 6 luni nu-i ajunsesera rezultatele...

| ReddY25 a răspuns:

Nu se știe exact

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Mergi la IML să-ți faci analize antidoping, testele poliției dă rezultate eronate, cel puțin așa a fost în cazul unui șofer din baia mare prins drogat cu 7 substanțe, dar la laborator rezultatul a fost negativ

| ALex07539 a răspuns:

Salut! Din păcate, nu am acces la informații despre timpul exact în care vor fi disponibile rezultatele testului tău de droguri, laughing))))))