| eu1893 a întrebat:

Salut happy aseara eu si cu un amic de al meu am fost legitimati de jandarmi ca cica parem suspecti laughing este posibil sa ma trezesc cu vreo amenda in cutia postala? Datele mele au fost puse in vreo baza de date? daca da, in cat timp se sterg? vom fi mai atent urmariti? Jandarmii ziceau ca e vorba numai de o legitimare.

Răspuns Câştigător
| euuilem a răspuns:

Doar si-au facut meseria, in caz ca se intampla vreun incident in ziua legitimarii va contacteaza pe voi (un fel de martori).Nu ai de ce sa iti faci griji.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Daca n-ati savarsit vreo contraventie nu o sa fiti amendati.
2.Nu se pun in baza de date, de altfel nici nu exista o asemenea baza de date cu cei legitimati.
3.Pentru ce sa va urmareasca atent? A fost doar o legitimare.

| VadTot a răspuns:

Vezi tu pe viitor ce vei patiilaughing
In Romania este posibil orice!laughing

| VadTot a răspuns:

Pai,este posibil sa va foloseasca cand vor sa rezolve niste cazuri nerezolvate de talharie furt mauntisuri de astea cu pedepse intre 3 si 7 anilaughing

| bobo14 a răspuns:

Daca jandarmii au zis asta, in mare cam asa este. Cel mai bine in situatii de genul asta nu e bine sa te certi cu ei, iar datele nu vor fi in nici o baza de date