| WeeQeeDe a întrebat:

Ce conditii trebuie indeplinite pentru academia militara ( forte terestre )?
Din cate stiu eu, trebuie conditie fizica foarte buna, 10 la purtare si liceul ( cu sau fara bac?)

2 răspunsuri:
| NEon222 a răspuns:

Prietene...in loc sa fi o maimuta teleghidata si sa-ti pui viata-n joc pentru scopurile altora, mai bine ai face ceva util cu viata ta. Daca te duci acolo cu gandul ca-ti vei apara tara gresesti..totul se bazeaza acum pe manipulare..nu cred ca vrei sa fi o unealta.