| manuelaaa a întrebat:

>Salutbig grin< intrebare pentru fundasmug. daca sunt clasa a 7a, o sa prind si clasa a 9a im gimnaziu? >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Cleona a răspuns:

Nu! am intrebat si eu multi profesori si au zis ca cei de la anul viitor intra 5-a vor prinde clasa 9-a.Succes!

10 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Cam da, ca iar au schimbat idiotii legea

| Teils a răspuns:

Buna! Nu, nu vrei prinde clasa a 9 in scoala unde esti acum, aceasta regula va fi doar pentru cei care incep clasa 5 la anul.
P. S: O regula proasta scoasa de un prost (Base)

| HepiBăluuns a răspuns:

Nu

| LoLpoZ a răspuns:

Nu! cei care vor fi in anul scolar 2011/2012 in clasa a 5-a vor fi primi care vor "prinde" clasa a 9-a in gimnaziu.

| DanielutzaJD a răspuns:

Nup, abia cei care incep clasa a 5 a la anul o sa faca cls a 9 a in gimnaziu, stiu ca si eu sunt tot cls a 7 awinkinghappy:*:*

| C3dRyK a răspuns:

Nup

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Nu. doar cei care trec anul acesta in clasa a 5-a vor fi si in a 9-a tot in gimnaziu din cate stiam eu. big grin. tongue

| denisadenysa a răspuns:

Nu. Vor face clasa a-IX-a la gimnaziu cei ce sunt acum clasa a-IV-a.

| SunnyDay79 a răspuns:

Nu.Doar cei care incep la anul clasa a 5 a fac cls a 9a in gimnaziu

| DarKkKSOoOull a răspuns:

Nup decat cei care sunt acum a1-a vor mai face a 9 la scoala