| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu cu încă câțiva prieteni ne plimbam pe un drum forestier și am intrat din greșeală într-o curte, care nu avea poartă, singura solutie era să intrăm pentru a întoarce mașina cu fața spre ieșire, dar un prieten s-a dat jos din mașină ca să ia câteva pere, câinii stăpânului ne-au văzut și alături de ei și el, acesta a urcat repede și ne-a zis să stăm puțin, noi toți ne-am speriat și am gonit-o cu mașina, țin să mentionez ca moșul a venit până la poartă și s-a uitat la mașina noastră, dar nu sunt sigur dacă mi-ar fi văzut numărul de înmatriculare, ce se poate întâmpla, ținând cont ca eu am condus și în niciun caz nu aș fi furat perele, dar plecând direct fără să discutăm cu acesta

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, ca doar nu isi bate omul capul cu voi pentru niste pere.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu trebuia să luați perele.

| KovacsB a răspuns:

Practic ai furat niste pere.

| alecul2004 a răspuns (pentru KovacsB):

Si ce poate sa faca ala, prietenului meu i s-a facut pofta dar din nefericire ne-a vazut

| KovacsB a răspuns (pentru alecul2004):

Nimic.Daca este o persoana ok se bucura ca v-au placut perele.

| eliancodrut a răspuns:

Stai linistit. Cel mult poate sa te reclame ca ai intrat in curte fara voia lui, dar voi puteti demonstra ca a fost din greseala.

| alecul2004 a răspuns:

Te rog frumos fara misto-uri