| CorneliuLuxca a întrebat:

Salut, eu eram cu baietii afara si am fost la sintetic. Dupa cateva ore, ne-am dus intr-un parc apropriat. Acolo, ne-a oprit jandarmeria si ne-a cerut buletinele (Eram 3, 13-14 ani), fiindca nu il aveam ne-au cerut numele, ne-au gasit cnp-urile, le-au notat si nu ne-au mai explicat nimic si au plecat, vreo idee, cineva?

Răspuns Câştigător
| ninuku a răspuns:

Nu patiti nimic, ei erau in misiune ei noteaza datele ca sa aiba dovada ca nu au fost in alta parte.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca s-a intamplat ceva in zona, furtisaguri, spargeri si alte ilegalitati, voi 3 veti fi chemati la politie si interogati, fiindca puteti fi suspecti.

| gabicoo a răspuns:

Dacă mergeați pe natural nu vă oprea nimeni. Așa pe sintetic clatinându-vă și euforici ați atras atenția.