| AmxMod a întrebat:

Salut in seara asta ne plimbam eu cu inca 3 prieteni, si unul emanuel a dat cu piatra intr-un geam si la spart, si am fugit si a venit prorietaru la noi si ne-a prins pe mine si aialalti doi prieteni si cel care a spart geamu a fugit si nu la prins, la proprietar i-am zis ca n-am fost noi ca a fost emanuel si a zis ca bine si ne-a intrebat ca unde sta si cum il cheamu si i-am zis, si a zis ca maine merge la politie, si poate ne cheama la politie, ce ni se poate intampla, cand ne cheama la politie trebuie sa vina si parinti?

Răspuns Câştigător
| TipaS a răspuns:

Ai făcut o greşeală pentru că ai spus adresa. Dacă erai cu adevărat un prieten nu spuneai nimic, dar te înţeleg, probabil că erai panicat.
Se poate să fie chemaţi şi părinţii pentru că voi ati asistat la spargerea geamului. O să aveţi de suferit la fel de mult ca şi Emanuel.
Baftă.
Fundiţă?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca aveti sub 18 ani bine-nteles ca vor fi chemati si parintii.

| NameHarris a răspuns:

laughing) Voi credeti ca va cheama pentru un amarat de geam la politie probabil sa nu-l cheme nici pe cel care la spartlaughing)

| Edi155 a răspuns:

Posibil,deoarece ati stat si nu ati facut nimic. Find partasi la acest lucru, sunteti vinovati.