| PetrescuDaNNNieL99 a întrebat:

Salut, in urma unui accident(m-am taiat intr-o tabla) am ramas cu o cicatrice pe frunte (cca. peste 6 cm lungime) intrebarea mea ar fi urmatoarea: Am sanse sa trec de examinarea medicala cu aceasta cicatrice la Scoala Militara de Subofiteri de Jandarmi Falticeni?
tin sa mentionez ca am scrisoare medicala care dovedeste faptul ca a fost un accident.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Decizia o ia comisia medicală care te VEDE și evaluează in consecință

| QuelQui a răspuns:

De regula semnele particulare vizibile nu sunt acceptate. Dar, incearca.