| sonya a întrebat:

Incerc sa fac un curs pentru port arma. Am tot sunat la anumite firme in Bucuresti, insa nu am reusit sa iau legatura cu nici una. Nimeni nu mi-a raspuns. Acelasi lucru si in cazul mailurilor de contact.

Stiti voi vreo firma cu care pot face cursul sa reusesc sa obtin acest permis?
Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa te interesezi la Serviciul arme, munitii... din cadrul IPJ din judetul tau, acestia au evidente cu firmele respective care au dreptul sa organizeze asemenea cursuri.