| xOrbit a întrebat:

Salut lume! Tocmai ce am luat o amenda iar maine vreau sa transcriu masina de pe numele celui de la care am luat-o, pe numele meu. Amenda este pentru parcare intr-un loc unde parcarea era cu plata, iar eu nu am plătit-o. Întrebarea mea este asa: afecteaza cu ceva acea amenda transcrierea? Apare undeva acea amenda? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca amenda este recenta inseamna ca nu a fost inca trimisa la compartimentul de impozite si taxe, asa ca nu te va afecta cu nimic.

| HailSithis a răspuns:

Dai foc la casa. E mai ieftin.