| numesiprenume0 a întrebat:

Stie cineva ceva despre propunerea pentru poligon la categoria B, proba practica? De cand va intra in vigoare?

4 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Stiu ca era propunere. Acelasi lucru l-am intrebat si eu prin septembrie dar nimic oficial.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Deocamdata e stire alarmista, e propunere de lege. Stai linistit, nu se stie daca va fi vreodata.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nici macar n-a fost aprobata de Guvern, prin ordonanta sau de Parlament prin lege.
Abia daca si cand va fi aprobata se va sti data intrarii in vigoare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Va intra in vigoare dupa ce va fi votata in parlament, promulgata de presedinte momentan e in dezbatere cine stie cand va fi votata