| Alextusent a întrebat:

Stie cineva daca in Anglia e legal sa pui camere de luat vederi in vestiar(change room) si in baie? Este vorba de un restaurant la care lucrez.
P.S. As vrea sa vad si legea indiferent de caz. Multumesc!

4 răspunsuri:
| yodarkofficial a răspuns:

Daca nu esti proprietar in acel domiciliu nu cred ca ai voie doar ca angajat

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai probleme cu sanatatea? Nu te lega la cap daca nu te doare! Mai si intrebi in Romania? Crezi ca aia care stiu legea engleza s-au mutat in Romania? Avocatii si juristii "aduna" cat pot si cat nu li-i rusine si nu se muta in Anglia unde mai trebuie sa platesti si taxe.

| Lucian4 a răspuns:

Lucrezi intr-un restaurant in Anglia in care sunt camere in baie? du-te la politie si vorbeste! In toaletele din baile publice sunt camere ex: metro

| darrio2007 a răspuns:

Nu este voie, legal.