| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Sunt o persoană cu dizabilități și mă pot mișca. Problema e că nu îmi găsesc un loc de muncă așa cum mă pricep eu.Mă puteți ajuta?

4 răspunsuri:
| Justme12344321 a răspuns:

Buna! Eu am vazut la Kaufland la noi in oras persoane cu dezabilitati, care lucreaza.
Poti incerca…

| anonimuIl a răspuns:

Și în București am văzut și eu la Carrefour persoană cu dizabilități chiar mari angajat.
Era cu o mână mai mică din naștere și strâmb, punea marfă pe rafturi.
Sigur se poate să te angajezi și tu așa la ei dacă poți măcar să pui marfă pe rafturi.

| anonimuIl a răspuns:

La casa de marcat am văzut la o stație Petrom tot în București o femeie cu dizabilități și cred că nu folosea deloc mâna stângă, caută și la ăștia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La firmele mari încearcă.