| Narco a întrebat:

Acum 3 zile mi-a fugit motanul de acasa. Dupa care vad o doamna care pune anunt pe un grup de animale pierdute ca aceasta l-a gasit. Cand ii dau mesaj, imi raspunde ca "este pisicuta" si ca si-a gasit stapanul (un vecin care l-ar fi gasit intr-un service auto si l-a pierdut). Motanul este sterilizat, iar dansa i-ar fi inapoiat domnului motanul fara nici-o dovada ca ar fi a lui, iar cand eu i-am aratat ca am clipuri si poze cu el de mic, m-a blocat. Politia s-ar implica?
Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilia2499 a răspuns:

Exact același lucru l-am patit si eu cu catelusul meu. O bosoroaga a facut exact la fel si l-a "inapoiat" altei babe(scuze ca ma exprim asa dar chiar sunt insuportabile) si ele 2 erau prietene si normal ca a facut asta. Si da, politia se implica, te duci si le arati dovezile si le spui tot ceea ce ai de spus. Asta am facut si eu cu toate ca baba aia mă blestema pe geam cand i l-am luat inapoilaughing asa ca fara frica, du-te si ia-ti motănelul inapoi ca ei nu au nici un drept, asa se inampla cand sunt prieteni mosii si babele intre ei

| Narco explică (pentru Emilia2499):

Am sa incerc sa imi conving parintii sa mergem

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La noi, nu.