| AlexandruDavid2277 a întrebat:

Salut TPU
Am nevoie de adeverința medicală cum sa sunt apt pentru școala auto
Însă când am fost mic acum 7-8 anii, am avut pensie pe boala,, epilepsie,,
Cine știe cum pot obține acea adeverința? Ma ajuta cineva?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești sigur că vrei să conduci? dacă te apucă o criză in mers, la viteză mare?

| mihai69 a răspuns:

Mergi ca orice om la comisia medicala și te verifică.
Dacă ești apt, obții adeverință, dacă nu... Nu. Ar fi și periculos să lase pe cineva care riscă să-și piardă conștiența la volan.

| Denisa0954 a răspuns:

În prezent esti diagnosticat cu epilepsie?

| AlexandruDavid2277 explică (pentru Denisa0954):

Da și chestia e ca nu pot vorbi mai multe despre asta aici, dacă ma poți ajuta as fi mare recunoscător dacă mi-ai lasă un mesaj pe wapp 0734018827
Sau Facebook Alexandru David sunt intr-un tricou negru cu ochelarii de soare?

| Denisa0954 a răspuns (pentru AlexandruDavid2277):

Lasă mi mesaj in privat. Chestia e că dacă încă suferi de boala asta nu poti conduce