| Dexter_Ciprian_1994 a întrebat:

am o intrebare...Azi am dat sala si eu nu am mai citit la sfarsitul examenului daca am fost admis sau nu.dar banuiesc 80% ca am picat stiu sigur. iar domnu politist mi-a scris ADMIS pe dosar,, cand dau traseul,,, domnul politist care va sta cu mine va vedea cu cate puncte am luat sau nu sala? sau se va uita doar pe dosar si va vedea ADMIS.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ti-a scris admis atunci inseamna ca ai reusit la examen.
Sigur ca politistul poate vedea cate puncte ai facut dar, daca scrie admis, inseamna ca ai facut punctajul minim.