| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare la care caut raspuns de foarte mult timp.As vrea sa imi fac un cont pe youtube din care sa castig si cativa bani, as vrea sa fac lyrics la melodii si sunt singur ca ar fi o idee buna...Am nevoie de drepturi de autor pentru a face asa ceva? Sau care sunt consecintele?

1 răspuns:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Da, ai nevoie de drepturile de autor...cat despre consecinte, nu se intampla nimic, doar iti blocheaza canalul ori il sterge de tot (asta in cazul in care faci bani din ele )