| anonim_4396 a întrebat:

am vrut sa ma transfer la profilul filologie,dar nu au mai fost locuri, așa ca am decis sa trec profilul mate-info ca a doua opțiune pe aceeași cerere de transfer. Întrebarea mea este, daca dacă eu am avut media generală la sfârșitul clasei a-IX-a 8.94 si am pus mate-info a doua opțiune si alt băiat a avut media generală 8.40 si a trecut mate-info ca singura opțiune pe cererea de transfer, cine este acceptat la acel liceu.

1 răspuns:
| CreepyCrow a răspuns:

Daca se ia in ordinea descrescatoare a mediilor, banuiesc ca tu