| Madalin2004 a întrebat:

Salut,TPU
Astazi in parcare la Lidl am atins fara sa vreau pe cineva! Acasa mi-am dat seama,ptc am vazut ca am o urma de culoare neagră pe bara din fața (masina mea e gri)

Nu stiu ce sa fac!
Daca cel cu masina are zgarieturi(sper ca nu) si cheama politia
Ce pot sa pațesc?
Ii dau RCA,daca ii dau RCA-ul, trebuie sa platesc iarasi asigurarea (o am pe un an)?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ti-ai dat seama ca ai atins masina atunci nici soferul celeilalte nu cred ca o sa-si dea seama si nu se va intampla nimic.

| Madalin2004 explică (pentru Ioandelasal):

Sa nu fie zgariară a lui tare
La asta ma refer...

| LidiaDora a răspuns:

Lol bine macar n-ai facut-o intentionat. La mine in oras am vazut tipe care imping masinile cand parcheaza laughing Nu o sa afle nimeni, dar daca afla te trezesti cu mascatii laughing

| Madalin2004 explică (pentru LidiaDora):

Cu mascatii
Hmmm
Mersi de incurajare...