| nicaseby a întrebat:

Urmeaza sa ma apuc de permis peste 2 luni si vreau sa stiu daca pot invata legislatia,regulile de circulatie etc.,fara sa cumpar acea carte.
As putea invata de pe net? daca da, pe ce site? sau e mai bine sa iau cartea?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E-drpciv.ro

3 răspunsuri:
| AliciaCharis a răspuns:

Buna! ai putea sa inveti de pe site-ul politiei drpciv unde ai si chestionare

| Cristian0884df11 a răspuns:

Salut. Si eu am invatat acum 3 ani de cand am permisu de pe drpciv.ro iti explica cum trebuie sa faci este videoclipuri cauti si zice. iti doresc succes daca ai luat permisu drumuri bune si ai grija de sugacii din traficlaughing