| Adriaw48 a întrebat:

Salut!
Trebuie sa îmi schimb buletinul.
Credeți ca ma primesc fără certificat verde în politie?

8 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Normal ca te primesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu ce sa zic. Depinde de regulile pe care și le-au impus fiecare. Spre ex luna trecuta am fost la politie pentru eliberare cazier si am avut nevoie de certificat verde.

| Lukasssz a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu...dar dacă nu ai certificat ar trebui să te primească dacă ai test negativ...

| Celcestietot a răspuns:

Merita incercat big grin

| Nirvanaaa a răspuns:

In instituțiile publice, unde se impune certificate verde este valabil și un test negativ. Acum depinde de secție dacă solicita testul sau nu. Mai bine mergi direct acolo și intrebi.

Răspuns utilizator avertizat
| mi25 a răspuns:

Evidenta populatiei tine de primarie. In primarie se intra doar cu certificat verde sau test.