| trisoru a întrebat:

Salut, vreau sa stiu daca pot transporta proteine cu mine pe avion (e vorba de cateva cutii, dozajele mele pe 6 saptamani), evident in bagaj iar acestea nedesfacute, din Italia in Romania! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| crystyciurea78 a răspuns:

Ai voi depinde cantitatea nu sunt ilegale ca sa nu le poti deci du-te fara frica

| trisoru explică (pentru crystyciurea78):

Nu vreau nici sa ma trezesc la control ca zice lasa-le aici, sa stiu sa nu le duc din start daca tot is din canada aduse laughing mersi mult

4 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Da poti. dar depinde ce protine

| crystyciurea78 a răspuns:

Transporta linistit e legal

| VadsuneteCs2 a răspuns:

Daca nu sunt ilegale, transporta-le fara griji.