| Kzp_Floo_1997 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca dai la Academia fortelor aeriene,iei examenul,poti da si la Academia fortelor terestre? La aeriene e cu o sap mai devreme examenul fata de terestrii. M-au trecut la aeriene si as fii interesat si de terestru. Deci daca iau examenul la aeriene pot da si la terestru si dupa sa aleg la care vreau?
Multumesc anticipat, funda.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cum te-au "trecut"?
Nimeni nu te poate obliga sa urmezi o facultate pe care nu o vrei, asa ca spune-le ca tu vrei sa dai admitere la AFT.
Sunt academii diferite, asa ca vei putea da la a doua numai daca te retragi de la prima.