| andu57 a întrebat:

Salut, vreau si eu sa stiu cum pot sa gasesc pe cineva in Bucuresti. imi trebuie adresa acelei persoane. unde as putea sa ma duc? la politie? sau cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca prin rude/prieteni/cunostinte sau cauta pe internet.
Politia sau SPCLEP nu-ti vor comunica adresa, daca nu ai motive intemeiate, respectiv cum ar fi ca ai facut o plangere penala impotriva acelei persoane, etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La politie te duci daca e vorba de un lucru serios... ca vrei tu sa ii afli adresa nu ti-o da nimeni.