| Georgian22 a întrebat:

Salutare, am si eu cateva intrebari legate de incadrarea din sursă externă la politie.
-- unde te duci prima data?
-- Care sunt pasii ce trebuiesc urmati pentru întocmirea dosarului?
se face înainte sau dupa anuntarea posturilor?
-- unde se face tesarea medicala, ce presupune aceasta?
-- se dau probe sportive?
Testul psihologic si scris, se dau in orașul unde aplici?

Am tot cautat pe internet si am gasit o multime de răspunsuri, care se si contrazic...
Sper sa găsesc pe cineva capabil sa ma lamureasca. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate raspunsurile la intrebarile tale le gasesti in anuntul de incadrare din sursa externa.