| DeyCj a întrebat:

Salutare.
Cum aș putea să ma pun în legalitate cu o acaere pe cont propriu în domeniul de service hardware și software la domiciliul clientului, cât ar costa legalizarea acesteia, de ce acte am nevoie?
țin să menționez că nu am diplomă în domeniul acesta dar știu face aceste activitați la fel de bine ca unul cu calificare.
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti autoriza ca PFA, conform OUG 44/2008, gasesti in acest act tot ce ai nevoie. Costul il afli la ORC din judetul tau, oricum trebuie sa mergi acolo pentru rezervarea denumirii. Succes si numai bine!