| Belgravistan a întrebat:

Salutare! În ce localitate s-a născut Sebi Crișan de pe YouTube?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu stim si nici nu ne intereseaza toti papagalii care posteaza pe Youtube.
Intra pe contul lui si intreaba-l.

| LPCTSTR a răspuns:

Prima oara cand sunt de acord cu racitura de "Violletta2022".

Pe TPU sunt majoritar adulti, nu copii, ce sa stie adultii de un neicanimeni?

| NisipLaMare a răspuns (pentru LPCTSTR):

Gata imi iau Popcorn si vreo 3 vate pe baţ si pun popcornu pe baţ.

Răspuns utilizator avertizat
| NisipLaMare a răspuns:

Asta clar nu e vreun Caragiale chiar nu am auzit de el. Intreaba-l pe el adresa daca vrei sa-l vizitezi.