| Jhon_Moldovan_1952 a întrebat:

Sant somer, din 27.07 .2011.Pe 3.08. 2011 am fost operat de hernie de disc, si am beneficiat de CM de 5 luni pana 1. 01. 2012. ma simt foarte rau, doresc sa aflu ce pasi sa urmez pentru pensionare.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vorbeste cu medicul specialist, acesta trebuie sa intocmeasca documentele medicale si sa faca propunerea de incadrare intr-un grad de invaliditate si apoi trebuie sa mergi la comisia de incadrare in grad si aceasta va hotari daca primesti ori nu pensie de invaliditate. Sanatate si numai bine!