| Ateistu a întrebat:

Scaoala auto.
As dori sa stiu cam ce se petrece la proba scrisa sa la proba practica mai detaliat
La proba practica va fi un politai in dreapta si in spate cine va fi?
Peste cateva luni voi incepe scoala de soferi si sunt foarte curios si emotionat la gandu asta
Mersi de raspunsuri tuturor happy

4 răspunsuri:
| Marian_Marian_1995 a răspuns:

In spate va fi un martor adica unu ca tine care da proba si vei fi si tu martor la el.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a afla detalii privind examinarea, atat testul teoretic, cat si cel practic, iti recomand sa citesti Ordinul MAI nr.268/2010, privind examinarea pentru obtinerea permisului de conducere, cu md. si compl. ulterioare, o sa-ti foloseasca la examinare.
Textul actualizat al acestuia il gasesti pe drpciv.ro.

| NemNUZ a răspuns:

Invata sa scrie la tine happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

In spate va fi un martor, asta daca nu sa adoptat inca treaba cu filmatul examenului