| djdani2010 a întrebat:

Se mai ia probele de sange la scoala de soferi?
am inteles ca nu se mai ia.
Multumesc.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, cel m ai bine ca sa nu m ai ai parte de miștouri, mergi la medicul de familie si intreabă l, si daca nici el nu stie caută pe net scoală de soferi, sună i si intreabă i pe ei, acolo vei afla cel m ai autorizat răspuns. Să auzim de la excelent în sus.

| ywar a răspuns:

Pentru tine se ia cartea de gramatica

| djdani2010 explică (pentru ywar):

Spune-mi te rog unde am gresit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai înțeles greșit.
Da, sânge se ma ia.
Pe fisa medicala ai un întreg spatiu pentru parafa medicului si un anumit cod.
Aceasta analiza este sa vadă daca ai sifilis.
Si da, trebuie obligatoriu făcută
Bafta la școală happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand aveau vampiri mai luau, da acuma nu se mai ia decat esti prins baut in trafic.

| DavidUnicorn a răspuns:

Nu se ia!
O zi bună!