| sbego a întrebat:

Se poate in vreun fel pe net sa aflu proprietarul unui nr de telefon...ma suna insistent de ceva timp si as vrea sa stiu cine e.ii stiu doar nr de telefon. daca ma poate ajuta careva?tongue

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Ba,sa te adresezi cui te-a facut.De ce,postezi aici tampenii,pe care nici tu nu le crezi.Ia incearca,tu asa ceva si poate ne luminezi si pe noi, cum se face (maestre). Pana atunci, mai da o tura cu scuterul, dar numai dupa ce iti ceri voie de la tata, BA.

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Doar daca ai abonament cred ca este posibil acest lucru. Dar daca persoana care te suna are cartela nu se poate, pentru ca la detinatorii de numere prepay nu prea se poate afla numarul. Daca ai abonament, te duci la operatorul tau si ii zici ca vrei sa restrictionezi numarul acela. Daca nu ai abonament, terorizeaza-l si tu cu telefoanele nu numar ascuns. #31#numarul

| iubitic a răspuns:

Nu poti obtine, asemenea informatii, de pe internet.

| Blackhoneybun a răspuns:

Daca e numar de fix se poate afla si unde sta.

| Herb a răspuns:

Ba nu am vazut asa prosti ba! :@
Daca nu stiti nu mai comentati, scrieti numarul de telefon pe google, si vezi acolo ce anunturi iti apar si daca apare nr tau de telefon!

| iubitic a răspuns (pentru Herb):

Ba,sa te adresezi cui te-a facut.De ce,postezi aici tampenii,pe care nici tu nu le crezi.Ia incearca,tu asa ceva si poate ne luminezi si pe noi, cum se face (maestre). Pana atunci, mai da o tura cu scuterul, dar numai dupa ce iti ceri voie de la tata, BA.

| Cristescu_Luminita_1965 a răspuns:

Primesc mesaje si apeluri de la cineva, cum aflu cine e?