| CristiB93 a întrebat:

Se poate plati amenda pentru rovinieta si daca se poate, unde pe ce site?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Se poate: http://bit.ly/2DDmNds

| Onisim10 a răspuns:

Da, poti sa iei amenda pentru ca nai rovineta facuta, dar de platit, cred ca la primarie, daca nu, cauta online.

| Simpatic a răspuns (pentru Onisim10):

Voi prin primarie va referiti la ghiseele finantelor publice care partin de ANAF? stiu ca acolo se platesc cam toate tipurile de amenzi, banuiesc ca nici cele pentru rovineta nu-s omise.
Pe viitor mai bine dai 140 de lei /an pe o rovineta decat sa platesti incepand cu 250-500 de lei amenda, dar iata ca unii gandesc in pierdere

| Onisim10 a răspuns (pentru Simpatic):

Adevarat happy

| Ezic a răspuns:

O poti plati la primarie, online nu stiu pe ce site din pacate.