| ponturi a întrebat:

Ştie careva de la anul se schimbă legea sportului prin care o să se precizeze că cei care au cluburi sportive trebuie să aibă neapărat facultatea de sport.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Ăștia schimbă de pe o zi pe alta legi care afectează toată economia și tu crezi că se gândește cineva cu un an înainte la o lege atât de lipsită de importanță?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am auzit de o asemenea schimbare si nici nu cred ca o sa fie, n-ar avea nici un rost.

| Holiday a răspuns:

Ar fi o aberatie. Nici nu cred ca exista macar vreo discutie in sensul asta.