| Bogdan_Basma_1996 a întrebat:

Stie cineva cum as putea gasi online articole ale ziarelor din anii 90', ziare precum Romania Libera?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Daca stai in Bucuresti, iti faci abonament la Biblioteca Academiei Romane si citesti in sala Romania Libera pe ani intregi, cauti ce vrei tu, editoriale sau un autor, treaba ta. Sa ai de grija sa iti pastrezi ce gasesti interesant pentru tine; fotografiezi articolul, titlul ziarului cu data, si le faci dosare in calculator, sa cauti usor prin ele.