| Pamflezistul a întrebat:

Stiti ca s-a implinit un an de cand ne "gospodareste" Oprescu Bucurestiul? Da` de pamfletul ce i l-am dedicat... ati aflat? Il gasiti aici: http://www.alinfarcas.ro/ Glad to entertain you!;)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti unul dointre cei ce nu l-au votat? si atunci, cine l-a mai votat? ca pe cine intrebi, se spala pe maini.eu zic ca bucurestiul are primarul pe care si-l merita.

7 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Tare, esti un izvor nesecat de cuvinte applause

| machupicchu a răspuns:

Si cand va pleca... nu va putea scrie nici cel putin 'ameliorat'... alt...

| Dara a răspuns:

Foarte bine zis-ai, excelent laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

rolling on the floor ce-am mai raslaughing) lol

| littlesunshine a răspuns:

Foarte amuzant pamflezistulelaughing i-ai zis-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai thari poze si cele mai thari poezi, am ras cu lacrimi rolling on the floor. Hai ca esti tare, primul care m-a facut sa rad pe ziua de azi laughing rolling on the floor)

| Pamflezistul explică:

Multumesc to everybody in the casa mare de "votare". Adica de citire. Cum ziceam... glad to entertain you! @iubymondialul - ai perfecta dreptate... toti se spala pe maini. S-o fi votat singur, fara numar. Eu sigur nu i-am stampilat numele. I-am stampilat moaca insa, la un an de mandat. big grin