| Pamflezistul a întrebat:

Stiti de circareala ciutaco-bocceasca? Ma refer la faptul ca Emil Boc l-a facut "derbedeul dracului" pe Victor Ciutacu si la scandalul care a pornit de aici. Dar pamflezia aferenta... ati citit-o? Ia uite-o: http://www.alinfarcas.ro/ Pareri, ceva? :)

Răspuns Câştigător
| giovana a răspuns:

Daaa... l-a facut "derbedeul dracului". Eu l-as fi batut! Daca ai argumente, ca ziarist, "chinuie-l" pe politician, dar daca esti arogant, obraznic si vrei sa enervezi si sa jignesti, atunci lasa-te de meserie. Miticul, fost parlit cu un singur pullover, ataca acum pe banii patriciului si motanului. Nu am culoare politica, sanctionez mediocritatea, mizeria umana si nesimtirea. Nu-mi sariti la beregata, este doar opinia mea.winking

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari, esti cel mai tare! Mie imi place Ciutacu, nu se lasa calcat in picioare de nimeni.Pamflezistule esti de nota 10! Astept si alte '' vesti '' de la tine...

| elena a răspuns:

Am vazut emisiunea, eu am tinut cu Ciutacu pentru ca avut curaj sa-l infrunte in direct, iar tie felicitari pentru pamflezie. Este super, nu stiu cum iti vin in minte asemenea versuri si rime. Hai, te mai astept. Multumesc, imi aduci zambetul pe buze.

| FearNoEvil a răspuns:

Cred ca totusi Boc a fost elegant... eu i-as fi zis mult mai multe. Lui si altor "ziaristi" care se cred buricul pamantului.

| Pamflezistul explică:

@constantaproca - deci tie iti place sincer de Ciutacu... si cu toate astea nu te-a deranjat pamflezia, ci chiar ai gasit-o funny? Foarte tare! Ciutacu e de alta parere... l-am intrebat eu, crede-ma.winking

| Pamflezistul explică:

Elena, asa cum tu imi multumesti ca iti aduc zambetul pe buze, eu iti multumesc ca imi dai motive sa continui sa scriu! In ce-l priveste pe Ciutacu, apai... eu n-am tinut cu el. big grin

| Pamflezistul explică:

Subscriu domnule Gigel. big grin