| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Curios, cei care au votat cu Usl, Daca maine ar fi alegeriile..Tot Cu ei ar mai vota?laughing)

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Normal. Daca am de ales intre PDL si menajeria circului de stat, voi alege menajeria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt curios... Când se vor trezi românii şi vor realiza că republica nu e bună pentru noi?

| regis a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil la ceva timp dupa ce te vei trezi tu si vei realiza ca forma de guvernamant nu are legatura cu alegerile parlamentare.

| anonim_4396 explică (pentru regis):

Şi probabil tot în acelaşi timp în care şi tu vei realiza că n-am făcut nicio referire la alegerile parlamentare.

| regis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tocmai asta am si subliniat, ca intrebarea lui @VadTot era legata de alegerile parlamentare, iar tu ai facut referire la republica. big grin

| anonim_4396 explică (pentru regis):

Păi da, asta am făcut. Nu dau nici măcar doi bani pe alegerile parlamentare, că tot una mi-e cu toţi. Asta ar trebui să sublinieze fiecare român.

| ValiP a răspuns:

Cu siguranta DA, daca ar primi iarasi geci si 50 de lei laughing

| VadTot a răspuns (pentru ValiP):

Offf Chiar crezi asta?laughing

| ValiP a răspuns (pentru VadTot):

Nu cred ca sunt singurul care crede asta laughing si daca ai sugera alt partid mai realist cu care ai vota tu...sa citim si parerea ta big grin