| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ferm convins ca Putin va ajunge din nou presedintele Rusiei voi ce zice ti?

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă este şi bucătar şi luptător şi dansator şi bun familist şi bun amant şi astronaut şi minier şi, şi, şi,... de ce nu ar putea fi şi preşedinte după cum a zis şi doamna Elianna - a zecea oară? Dar dacă mă gândesc bine a fost plecat cumva de la preşedinţie? Eu nu am avut părerea asta.

| VadTot a răspuns (pentru Arthur):

Ceea ce spui tu despre putin ca si cum ar fi bun la toate! Este doar o propagranda comunisto securista atita tot in rest sunt ferm convins ca este praf si pulbere acest domn putin!

| Arthur a răspuns (pentru VadTot):

Nu ai înţeles ironia din răspunsul meu. Nu poţi fi bun la toate, cel care se laudă cu acest lucru nu e bun de fapt la nimic, iar şi amant bun şi soţ bun nu cred că sunt compatibili.

| VadTot a răspuns (pentru Arthur):

Deci putin este din nou si pina la moarte presedintele Rusiei! Ce parere ai De Basescu cind vom scapa? Eu cred ca vom fii in umbra lui multi ani de acum in cololaughing)

Elianna
| Elianna a răspuns:

Si eu sunt convinsa de asta!
Cred de asemenea si ce a spus el, ca va fi presedinte al Rusiei pana in 2024! Adica 2 mandate de 6 ani!
Vai si amar de tara aia!
In aceasta tara democratia este de ...carton!

| VadTot a răspuns:

Dar Basescu cind ii va veni sfarsitul?

| Arthur a răspuns (pentru VadTot):

Ce legătură are coada vacii cu ştampila primăriei?
Traian Băsescu nu este nici rudă nici prieten cu Putin, iar România nu este raion al Moscovei.

| AndraNicoleta a răspuns:

Clar...la ce concurenta are... laughing

| asmedsaj a răspuns:

Foarte posibil

| laura5laurina a răspuns:

Aceasta nici nu s-a descutat si nici nu se discuta Putin e Putin si sa stiut de dianinte ca va invinge...ne-a fost de altfed demonstrat dupa alegeri