| alexandrul_3444 a întrebat:

Sunt in scoala de soferi pentru categoriile B, C, E. As vrea sa stiu cum dau sala, mi s-a spus de catre mai multe persoane ca o sa dau sala la cat. B si pentru C si pentru E, as vrea sa aflu mai multe, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Micutu23 a răspuns:

La sala o sa primesti 2 chestionare. 1 pentru B si 1 pentru CE. Cel pentru b va avea 26 intrebari iar cel pentru CE 11. Trebuie sa faci minim 22 cu 8 pentru promovarea la toate categoriile.

2 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Se da separat B si CE.

Răspuns utilizator avertizat