| Aress17 a întrebat:

Sunt sătul de superficialitatea acestei lumi. Mă uit în jur și văd cum femeile își aleg partenerii după aparențe și nimic mai mult. Eu, care m-am comportat întotdeauna ca un gentleman, am fost trecut cu vederea, în favoarea unor indivizi lipsiți de substanță. Mi-am pierdut încrederea în umanitate, pentru că oamenii sunt orbiti de instincte primitive și valori deșarte. Nu mă voi opri din a simți acest dispreț, iar într-o zi îmi voi lua revanșa. Ei m-au făcut să ajung aici, și vor suporta consecințele pentru tot disprețul și indiferența lor.

3 răspunsuri:
| DandG2304 a răspuns:

Si ai impresia ca barbatii nu fac acelasi lucru in privinta alegerii unei partenere?
In cazul in care spui ca te-ai comportat cumva si n-ai avut succes, este posibil sa nu fi cautat pe unde trebuie. Daca te duci la un magazin de pisici nu te astepta sa vezi produse destinate cainilor sau papagalilor.

| johnnny123 a răspuns:

La ce asistăm aici? La origin story-ul unui supervillain?

| darrio2007 a răspuns:

Te inteleg dar asta e lumea. E problema ta daca te poti sau nu adapta.
Oricum, va trebui sa te adaptezi la un moment dat.