| AvalohAlyn a întrebat:

Tara asta va avea vreodată o conducere demnă de lauda? Toată clasa politică e in gat după bani,funcții, putere, adică ciolan mai pe scurt.Consider că PNL este egal cu PSD adică aceeași mizerie, cei mai curați sa zic așa și care nu au fost la putere sunt cei de la USR.Lor. ar trebui sa li se acorde o sansa.Iohannis pe care l-am votat m-a dezamăgit,tot ce a făcut este să atace PSD-ul, are o obsesie pentru PSD, sper că acum sa ii treacă. Insa e destul de adormit și inactiv.Sa nu uităm că are și 6 case unele dintre ele nu știu dacă pe drept luate și mai ales cred că dacă n-ar mai avea imunitate ar avea și el dosare penale.Nu țin cu psd-ul dar cred că Victor Ponta era un mai bun președinte în ăștia 5 ani.Si Dan Barna și chiar și Victor Ponta si Ioana Bruynsells ar fi mai buni decât testoasa Iohannis.L-am votat degeaba pe Iohannis și îl votați degeaba cel ce îl votați, el face parte din vechea clasa politica care nu e deloc una buna. Oricum câtă vreme banul și funcțiile vor prima in România în detrimentul cetățenilor și țării, Romania toată și noi toți oamenii simpli vom avea de suferit.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De fapt singura intrebare este in legatura cu viitorul, respectiv daca vom avea in viitor o conducere de lauda. Nu se poate raspunde concret la aceasta intrebare, tot ce putem face este sa ne exprimam o parere si o speranta: s-ar putea sa avem o asemenea conducere si speram la aceasta. In rest cei care vor trai vor vedea.
In rest exprimi doar niste constatari si pareri personale, ai dreptul sa le exprimi dar asta nu inseamna ca sunt si total adevarate si corecte.

| SG1995 a răspuns:

Să zici că Ponta sau Bruysells e mai bun decât Iohannis trebuie să fie o glumă proastă.
În rest subscriu, Iohannis e incompetent.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tara asta va avea vreodată o conducere demnă de lauda? pe bune vrate noi conducere niciodata, noi am ramas ca in anul 1500 d.Hr cu oile pe sosea https://www.youtube.com/watch?v=AeOAr2nFdSg Romania TE iubesc https://www.youtube.com/watch?v=986w6wd77RM