| puscahoreangaion a întrebat:

TPU!
vreau sa stiu daca reparatia sau inlocuirea unei broaste usa spalatorie uscatorie sau inlocuire butuc cheie intra la fondul de reparatii intretinere si se efectueaza cu personal calificat si cu chitanta decont! vreau un raspuns in acest fel! dau funda!?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de cine a stricat broasca. Daca a stricat-o un locatar atunci acesta trebuie sa o repare, pe cheltuiala sa. Daca s-a stricat din cauza vechimii atunci reparatia intra pe cheltuielile comune si o poate face oricine se pricepe, nu este neaparata nevoie de un muncitor calificat.