| Dan a întrebat:

Traiasca noul Presedinte! Care este? Eu deja am aflat. Voi!

Răspuns Câştigător
| KeepCalm a răspuns:

Deci daca tot sti ne spui si noua cine ai iesit?laughing

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar nu ma intereseaza.

| DeeAnna. a răspuns:

Ai spus ''noul presedinte''. Adica a iesit Geoana? [nu ca m`ar interesa prea mult].big grin

| kanibala a răspuns:

Doamne ajuta sa nu iasa geona.
Doamne miluieste!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Traian Basescu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Doamne ajuta sa fie asalaughingDaca nu. vom trai iar in 5 ani de scandaluri cu Baselulaughing

| dulshe a răspuns:

Cine, cine e?hee hee

| anissa a răspuns:

Dc sa nu iasa geoana kanibala? a fost ambasadorul romaniei in america, stie engleza nu ca baselaughing si ca primarul sibiului, johanis, ne va scoate din criza.sa vezi cate firme germane vor venii si + ca vom avea o imagine in afara mai buna ca ei in fruntehappyhai geoana

| BabyPink a răspuns:

De unde ai aflat?
raised eyebrows

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ai aflat?hee hee
Cine a iesit?big grin

| StaRmAgiC a răspuns:

Hai Geoana.
Vreau ceva nou nu acelasi:-J

| rey a răspuns:

Simpaty18 da inteleg, la voi fetele e genetic. cel putin la o anumita varsta. Kt. despre preşedinţi... ca să trăim noi mai bine ar trebui să moară ei.

| smaranta a răspuns:

Ce altceva mai stii? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca vechiul-nou presedintelaughingForta Baselaughing

| Bishop a răspuns:

Varsa tot!

| Carouri a răspuns:

Nici nu s-a terminat de votat si numarat si tu sti cine e presedintele? ma faci sa rad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se da rezultatul la ora 19. 00winking

| Dan explică:

Felicitari domnule Presedinte!

| Demoiselle a răspuns:

Deci... absolut de acord cu domnisoara kanibala! Doamne ajuta sa nu iasa Geoana! Haleluia!

| User a răspuns:

Cica in urma exit poll-urilor de la ora 16, Geoana ar avea 53-52% chatterbox asa ca mergeti la vot sa nu iasa prostanacullaughing Lupta Base'!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pai daca stii de ce ai mai intrebat laughing

| Bishop a răspuns:

Daca nu vrei sa ne spui, inseamna ca nu sti raised eyebrows
right?

| Bacemi a răspuns:

Eu am aflat deja cine este. Este acela care prin actiunile si vorbele sale a castigat aprecierea celor mai multi romani.

HepHap
| HepHap a răspuns:

@TigergeridAlan

Daca vor fi scandaluri si instabilitate politica si in timpul lui Geoana, te caut si iti dau scatoalce peste bostan pana iti iese rumegusul din el.

| KeepCalm a răspuns:

Da voi nu ati observat ca este o regula? numelke tuturor presedintilor trebuie sa se termine in "-escu"happy

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Si noi. Sa-i fie de bine si noua pe langa el.

| aalexa a răspuns:

Cine este?big grin

| mikyky a răspuns:

Basescuuuuuuuuuuuuu inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cred.Incerci doar sa provoci.

| Popescu Olivia a răspuns:

Da, vrei cumva sa ne faci curiosi? indifernt cine o iesi tot in aceeasi oala suntem aruncati.

| aly15 a răspuns:

Poti sa spui oricum nu ma prea intereseaza