| ZaharescuCostin a întrebat:

Trișorii la aparate de tip păcănele sunt pedepsiți de lege? Fundă.

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Esti atat de naiv incat ai impresia ca tu ii pacalesti pe aia care detin aparatele? Lucrurile stau exact invers. Ei se imbogatesc de pe urma ta, in timp ce tu crezi ca esti smecher.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Bine boss, du-te si castiga "cu magnetu".
Apoi sa te intorci pe TPU si sa pui intrebarea "Cum ma pot recupera cel mai repede dupa ce patronii de la pacanele mi-au rupt picioarele si mandibula pentru ca am incercat sa fur de la ei?"

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns:

În principiu da. Se încadrează la fraudă din ce cred eu. Dar cum ai putea trișa la așa ceva? Aparatele alea sunt făcute să trișeze, nu să fie trișate.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca sunt prinsi... da
dar hotul neprins e negustor cinstit tongue

| UnDiavol a răspuns:

Mai bine pierd bani pe stradă decât sa bag bani in așa ceva

| mihaela000ela a răspuns:

Merita un premiu! daca, au descoperit metoda sa treseze acele aparate...