| Mi$tiK a întrebat:

Unde as putea gasi pe net legislatia rutierabig grin? multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Auto.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://chestionare.auto.ro/

| procust a răspuns:

Legislatie-rutiera.com/

| ary a răspuns:

Daca vrei si testare examen online intra pe situl www.drpciv.ro, e sigur, aceleasi inrebari sunt si la examen, trebuie sa te autentifici. Am luat sala cu 26. Bafta.

| covexrobu a răspuns:

Daca vrei sa inveti repede si bine. Downloadeaza de pe site-ul pe care ti-am trimis si ai sa te convingi singura ca nu vorbesc prostii. Oricine poate downloada si chiar ii rog pe cei care au nevoie sa invete pentru a lua permisul sa ia ce am pus eu acolo. NU costa nimic, nu are parola.