| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Unde pe ce site pot vedea agenti din Romania macar numele si o poza cu ei sau un motor de cautare pentru ei ceva am nevoie de niste informatii despre o persoana care este verisorul meu:X`! plz funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a afla date despre o anumita persoana, daca ai motive intemeiate, te poti adresa Inspectoratului National pentru Evidenta Persoanelor (daca nu cunosti localitatea de domiciliu) ori Serviciului Public Comunitar Local pentru Evidenta Persoanelor (daca stii localitatea de domiciliu). Numai bine!

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ce fel de agenti? Pot fi imobiliari sau... de politie, sau...

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nu te mai uita la filme americane baiatule ca nu tot ce vezi acolo e adevarat. Daca poti dovedi ca ai legaturi cu persoana pe care o cauti in cazul in care nu e disparuta, te poti adresa Politiei - Directia evidenta populatiei, iar acestia iti pot furniza anumite informatii (nu multe in orice caz)

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° explică:

Utilizatorul "ioandelasal" mi-a dat cel mai bun raspuns desi nu e ceea ce vroiam eurecunosk nu am pus nici intrebarea ff bine dar varumeo a absolvit anul acesta la scoala de subofitzeri campina l-am gasit pe siteul lor scoala vasile lascar campina... mersi tuturor