| ciprian_2518 a întrebat:

Unde se gaseste cel mai usor un loc de munca cand lumea e in criza?

Răspuns Câştigător
| just.for.you a răspuns:

La cimitir, pregatind mormintele pentru cei care mor de foame, sigur ies bani!laughing

9 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Trebuie sa ai si un pic de noroc, te duci la oficiu pentru ocuparea fortei de munca din orasul unde locuiesti si te inscrii pe lista pentru munca care stii sa o prestezi sau ceva care crezi ca ai putea presta, bafta...

| Cryss a răspuns:

Sincer nu stiu, e foarte greu acum cat suntem in criza.
Locurile de munca libere se ocupa foarte repede, plus ca se fac concedieri multe.
Oricum eu zic sa nu renunti si sa cauti pana gasesti big grin.
Sigur o sa reusesti.

| guralivul a răspuns:

Consilier credite, asigurari, fashion,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sint anunturi afisate pe la supermarket-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In asigurari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La taximetrie lol

| Uana_5406 a răspuns:

Undeva in industria alimentara.

| ionutalexandru51 a răspuns:

La munca pe negru!

| skring a răspuns:

La Hypermarketuri gen Cora, Real, Carrefour, Metro etc. Amgajaza baietii intr-o veselie. Bine, depinde si ce vrei sa faci la acel job.