| lnyky2000 a întrebat:

Unde trebuie sa ma dresez pentru a fi sanctionati cei care fumeaza in locurile publice mai exact intr-un birou.Eu sunt nefumator, iar cei 2 colegi nu vor sa inteleaga.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei concediu si te muti intr-un bar de fumatori...asa te dresezi in sensul ca, nu numai ca atunci cand revii la birou o sa ti se para doua tigari aprinse de colegi apa de ploaie, dar vei avea si tu un trabuc in buzunar, spre oftica lor!
Daca vrei sa te adresezi cuiva...in primul rand sefului direct, ca daca se trezeste seful cu autoritatile pe cap, s-ar putea sa suporti consecintele! Nu ale fumatului!

2 răspunsuri:
| adrianhasde a răspuns:

Fa o plangere la Primarie, ar trebui sa faca ceva in acest sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca la Sibiu este o scoala de dresaj. sper sa reuseasca si cu tine. laughing