| Delocimportant a întrebat:

Urmeaza sa ma angajez in cadrul unei agentii de pariuri sportive, pe postul de casier/ operator.
Ce imi puteti spune despre acest post? Care sunt riscurile? (Fiindca, vorba aceea, fiecare meserie are riscul ei.)
Este o meseriea greu, stresanta? La ce trebuie sa fii atent?

5 răspunsuri:
| Paulvasile10 a răspuns:

Pai iti spun din ceea ce am observat:trebuie sa fii atent la toate cifrele de pe bilet sau la ce cod iti zice respectiva persoana, trebuie sa ai cat de cat viteza la tastatura...riscuri pot fi diverse, de exemplu eu mergeam la o casa de pariuri plina cu tigani, acolo erau mai multi copilasi de 10-11 ani, si sa inveti sa nu te pui cu tiganii...si daca intra in casa un minor, sa il intrebi de curiozitate ce varsta ar, eu am 15 si ma duc sa pun, daca am noroc happy

| Delocimportant explică (pentru Paulvasile10):

Si nu te intreaba ce varsta ai? Sau pari mai mare de 15 ani? Da, cu tiganii cam sunt probleme, mai ales cand incep sa loveasca "pacanelele", ca trebuie sa fii un Doroftei ca sa ai curaj sa le zici ceva.

| Paulvasile10 a răspuns (pentru Delocimportant):

Nu m-au intrebat pana acum, ca mai erau si tigani din astia mai mici si le faceam eu scandal daca nu ma lasau si pe mine... daca nu te superi, la ce casa o sa lucrezi?

| Delocimportant explică (pentru Paulvasile10):

La Stanley bet.

| Paulvasile10 a răspuns (pentru Delocimportant):

Acolo tin sa precizez ca nu prea am prieteni care sa puna, in principiu pun la publicbet, winner sau eu pun la sky bets...acum depinde de fiecare