| TimberWolf a întrebat:

Ursula von der Leyen a cerut o femeie pentru postul de comisar european al Romaniei, asa ca Victor Negrescu a fost exclus pe criterii de gen. laughing))
Agenda asta bolnava trebuie oprita, s-a mers prea departe!

Răspuns Câştigător
| Cinic a răspuns:

Este din cauza ca totul este woke si pro lgbtq in ziua de astazi. In spatele miscarii feministe extremiste se afla niste companii gigant, si in spatele acestor companii se afla niste oameni foarte puternici si perversi. Nimic nu este mai periculos pentru elitele din top ca barbatii sanatosi fizic si mental. Ca astia fac revolutii, astia darama dinastii si imperii. Asa ca au nevoie la varful conducerii de femei care sa fie votata de alte femei pentru ca in general femeile iau decizii pe baza de emotie in loc de sange rece si discernamant, si sunt foarte usor de manipulat. Go woke go broke. Eu mi-am dezinstalat de mult timp Netflix si hbo max. Mi-e scarba de ce se vede si se promoveaza acolo. O sa vad daca gasesc campania woke gilette, unde barbatii sunt prezentati ca bully si pradatori sexuali din nastere. Evident campania a fost un esec de 8 miliarde de dolari pentru ca barbati din toata lumea au refuzat sa mai cumpere produse gilette. O sa caut reclama si o pun aici, ca evodent au sters-o dupa siteul oficial, 8 miliarde nu-i de colea laughing

| TimberWolf explică (pentru Cinic):

Da, acum si HBO e o sluga a oligarhilor, de cand jegosu ala de la discovery a cumparat HBO a sters seriale care nu avea agenda woke in ele cum ar fi umbre sau alte seriale europene.

5 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Este bine sa fii masculin doar asa:
Sa muncesti ca prostu'
Sa mori ca prostu' in razboaiele lor
Si sa nu ai nici un standard sau vreun pic de respect fata de tine insuti.

| MihaitzaItza a răspuns (pentru Cinic):

E vine lui Ursula ca nu ai respect de sine?

| TimberWolf explică (pentru MihaitzaItza):

Nu cred ca ai inteles ideea.

| Cinic a răspuns (pentru MihaitzaItza):

Aici erau mult mai multe discutii, dar au fost sterse. Ursula n-are nici o treaba laughing noi vorbeam despre campania woke gilette si multe alte lucruri.